cizgi

Beyaz Yaka Yetkinlik Geliştirme Programı - Beyaz Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu

Henüz eğitim tarihi belirlenmedi
Süre: 9 Gün

Eğitime şimdi kaydol

Yıldız Çalışanlar Okulu günlük iş hayatı içerisinde yaşanan kargaşaların tespit edilmesi ve çözümlenmesine yönelik nokta atışlar yapan, beyaz yaka çalışan gelişim programıdır.

Modüler ve bütünsel bir yapıda tasarlanmış Beyaz Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu eğitim programı, yönetici adaylarının kariyerlerinin planlanmasına, yetkinliklerinin arttırılmasına destek vererek, kurumu geleceğe taşıyacak yönetim anlayışlarının oluşmasını sağlamaktadır.


Amaç

Programın amacı, çalışanların kendilerine farklı perspektiflerden bakarak, başarı ve başarısızlığın arkasındaki nedenleri görmelerini, güçlü yanlarını doğru kullanarak, gelişime açık yönlerinin farkına varmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda çalışanların, günlük olarak yaşanan stres ve çatışmaları birer gelişim fırsatı olarak kullanabilmesi ve kendilerini liderlik rolüne hazırlaması hedeflenmektedir.

Program boyunca öğrenilen dersleri kalıcı kılacak uygulamalar ve etkinliği arttırıcı ödevlerle kazanılan yetkinliklerin, günlük iş hayatında kullanabilir olması amaçlanmaktadır.


İçerik

Program içeriğini belge olarak indirmek için tıklayın

 1. İş hayatında stratejik düşünme ve proaktif yaklaşım
 2. Vizyon yolunda değişim yönetimi
 3. Farklı liderlik tarzlarını anlama
 4. Çağdaş liderlik anlayışı: Hizmetkâr liderlik
 5. Kişilik profil analizi ve farklı kişilik profillerini anlama
 6. Diğerlerini anlama ve etkin iletişim yönetimi
 7. Problemi doğru teşhis etme, çözüm üretme ve karar alma
 8. Takım olarak hareket etme ve birlikte öğrenme
 9. Kendimiz ve çevremizdekilerin motivasyonunu sağlama
 10. Stresle başa çıkma, stresi avantaja dönüştürme ve çatışmaları yönetme becerisi
 11. İş disiplini ve zaman yönetimi
 12. Verimliliğe katkı ve maliyet bilinci
 13. Süreçleri analiz edebilme ve geliştirme
 14. Kutlama ve mezuniyet


Yöntem

Program, kurumun her kademesindeki yönetici ve yönetici adaylarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Program, katılımcıların mevcut durumunu belirlemek ve gelişime açık alanlarını tespit etmek için uzmanlarımız tarafından yapılan yetkinlik analizi ile başlatılır. Yetkinlik analizi sonuçlarından hareketle kurumun ihtiyaçlarına özel bir eğitim programı hazırlanır.

Kurumların talep etmesi durumunda ihtiyaç analizi derinleştirilerek, 360 Derece Yetkinlik Analiz Sistemini destekleyen ilave yöntemler de kullanılmaktadır. Gelişime açık alanlar üzerinden firma ihtiyaçlarına göre eğitim programı 7 gün olarak yapılandırılmaktadır. Programın uygulanmasını takip eden 3 aylık süre sonunda 1 günlük gelişim seviyesi analizi gerçekleştirilir. Gelişim seviyesi analizi web destekli 360 Derece Yetkinlik Analiz Sistemi yardımı ile gerçekleştirilir. Programın etkinliği açısından katılımcı sayısı15 kişi ile sınırlandırılmaktadır.


Katılımcılar

Kurumların her düzeyde görev yapan beyaz yakalı personeli.


Gerekli Ön Bilgiler

Herhangi bir ön bilgi şartı bulunmamaktadır.


Süresi

9Gün


GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

 • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
 • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
 • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
 • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
 • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
 • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
 • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
 • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
 • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib