cizgi

InoTec Hakkında

InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti., 2001 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu güne, ülkemizde hizmet veren tüm sektörlerden kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmetlerini başarı ile sunmaktadır.

Konusunda uzman danışman kadrosu ile InoTec’in danışmanlık hizmetindeki ana felsefesi: Müşterilerimizin rekabet avantajını korumaları/arttırmaları için ihtiyaç duyacakları pratik bilgi ihtiyacını, tam ihtiyaç duydukları anda ve istedikleri biçimde kendilerine sunmaktır.

Danışmanlık ve eğitim anlayışı ile Türkiye’de birçok ilke imza atan InoTec, gerek eğitim geliştirme ve güncelleme metodolojisi, eğitim ihtiyaç analizi gerekse kurumsal eğitim sürecine getirdiği proje bazlı, teknik bakış açısı ile alanında farklılaşmayı bilmiştir.

Danışmanlık ve eğitim hizmetlerinde neden InoTec?

Kuruma ve bireye özel çözümler

InoTec, müşterilerinin gerçek ihtiyacına yönelik olarak titiz bir çalışmanın ürünü olan butik çözümler üretmektedir. Bireylere ve kurumlara özel çözümlerle müşterilerinin kattığı değeri artırmalarını ana felsefe olarak benimsemiştir.

Uzun soluklu çözüm ortaklığı

InoTec eğitim ve danışmanlık hizmetleri uzun soluklu işbirliğine odaklanmaktadır. Kuruluşunun ilk yıllarından bu yana InoTec, hizmet verdiği kurumlarla işbirliğine hala devam etmektedir. InoTec müşterileri için bir danışmanlık kurumundan öte çözüm ortağı olarak kabul görmüş ve kabul görmeye de devam edecektir.

Kalite, Çevre ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Standartlarındaki geniş tecrübe

Kurum olarak 10 yıllık tecrübeye sahip InoTec, yüze yakın ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 13485 sistem altyapısının kurulumuna danışmanlık desteği vermiş ve belgelendirilmesini sağlamıştır. Bu hizmetlerin sunumu sırasında belgelendirilmeyi sadece bir sonuç olarak görmüş ve sistem kurulumuna ve etkin işleyişine odaklanmıştır.

Etik kurallara bağlılık

InoTec, müşterileri ile uzun vadeli güven ilişkisi oluşturmak amacı ile kendine has etik kurallarını oluşturmuş ve tüm ekibi ile bu etik kurallarının arkasında durmayı bilmiştir.

İnovasyon yeteneği

Inovasyon ve Teknoloji kelimelerinden türetilmiş InoTec markası altında sunulan tüm hizmetlerde Inovasyon ön planda tutulmuş, müşteriye özel butik çözümler geliştirilmiştir.

Geniş hizmet yelpazesi

InoTec danışmanlık yelpazesi herhangi bir kuruluşun kendisini geleceğe hazırlaması ve geliştirmesi için gerekli tüm alanlara hizmet sunmaktadır. Danışmanlık konuları Stratejik Planlama, Yönetim Geliştirme, İnsan Kaynakları, Seçme-Yerleştirme, Pazarlama ve Satış, Üretim Planlama, Lojistik, Kalite, ArGe ve ÜrGe, Verimlilik Arttırma, Yalın Üretim, Bakım olmak üzere geniş yelpazeye yayılmaktadır.

Eğitim hizmetlerinde geniş tecrübe

Yüze yakın eğitim konu başlığı ile 10.000'i aşkın katılımcının sertifika aldığı ve 1.000'e yakın eğitimi ile InoTec önemli bir eğitim tecrübesi elde etmiştir. Teorik bilgiden çok uygulama ağırlıklı ve interaktif eğitim tarzı ile her geçen gün daha fazla kurum tarafından tercih edilmektedir.

Dernek ve resmi kurumlarla işbirlikler

InoTec KOSGEB, TAYSAD, Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), Konya Sanayi Odası, Dış Ticaret Müsteşarlığı (DTM), İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi ve İŞKUR gibi kuruluşlarla gerçekleştirdiği işbirlikleri vasıtası ile müşterilerinin yararına uygun maliyetli hizmet sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir. Özellikle TAYSAD işbirliği ile 2005 yılından bu yana düzenlenen eğitim programları ile TAYSAD üyesi kurumların büyük çoğunluğuna hizmetlerini ulaştırmıştır. 2009 yılında başlayan DTM akreditasyonu kapsamında en fazla eğitim düzenleyen ve katılımcısı olan danışmanlık firması pozisyonuna ulaşmıştır. İŞKUR Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veren InoTec, SmartPeople markası altında sunduğu hizmetlerle Seçme-Yerleştirme alanında müşterilerinin vazgeçilmez partneri olmuştur.

Sürekli geliştirilen ve yenilenen çözümler

Inovatif yaklaşımı ile InoTec, tüm hizmetlerini günün koşullarına göre sürekli olarak geliştirip yenilemektedir. Ürün geliştirme ekibi ve müşterilerinin katkısı ile sunulan hizmetlerin tasarımı sürekli olarak yenilenmektedir.

Ino ve Tekin hikayeleri ile danışmanlık kurumuna felsefi yaklaşım

Ino ve Tekin hikayeleri ile danışmanlık sektörüne farklı bakış açısı kazandıran InoTec, Tekinlerin (danışmanlık almak isteyen müşterilerin) tam ihtiyaç duydukları anda yanlarında olan Inoların (danışmanların) katkısı ile içlerinde var olan potansiyelin açığa çıkarılmasına odaklanmaktadır.

Sosyal sorumluluk projeleri

Kuruluşundan bu yana çok sayıda katılımcıya ücretsiz eğitim imkanı sunarak onların kariyer hayatındaki başarısının arttırılmasına odaklanılmıştır. Diğer taraftan işsiz olan ve iyi bir iş bulmak için çaresizlik içinde çırpınan çok sayıda kişinin eğitim ve koçluk desteği ile potansiyellerinin açığa çıkarlması ve özledikleri işe kavuşmaları için destek sunulmuştur.

InoTec Akademi Hakkında

InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti., eğitim hizmetlerini 2011 yılından itibaren InoTec Akademi markasıyla müşterilerine sunmaktadır. InoTec Akademi, eğitime profesyonel bakış açısıyla ihtiyacını duyduğunuz eğitimlerde çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Hem rekabete hem de takım çalışmasına dayalı, iş hayatınızda kullanabileceğiniz uygulamalarla zenginleştirilmiş eğitim programlarımız prestijli otellerde düzenlenmektedir.


Tarihi belirlenmiş eğitim programlarımıza hızlı erişim için lutfen tıklayınız :

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

  • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
  • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
  • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
  • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
  • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
  • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
  • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
  • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
  • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
  • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib