cizgi
InoTec Akademi eğitimleri zengin içeriği, dinamik ve kabul görmüş metotları, yüksek etkinlik seviyesi ve tecrübeli eğitmenleri ile 2001 yılından bu yana eğitimin doğru adresi.

InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. 2001 yılından bu yana hem danışmanlık, hem de eğitim hizmetlerinde yüzlerce danışmanlık ve binin üzerinde eğitim projesine imza atmıştır. Tüm hizmetlerinde rakiplerinden açık ara fark yaratan inovatif çözümleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bu beğeni uzun süreli müşteri ilişkisi ve yüksek müşteri sadakati ile belgelenmiştir.


InoTec; KOSGEB danışmanlık ve eğitmen havuzundaki faaliyetleri, 2004 yılından bu yana Taşıt Araçları Yan Sanayi Derneği (TAYSAD) ile işbirliği, 2009 yılından bu yana Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Müsteşarlığı akreditasyonu ile gerçekleştirilen danışmanlık ve eğitim projeleri, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, yirmiye yakın sertifika programı ve altmışın üzerindeki eğitim konusu ile sürekli kendisini geliştiren başarılı bir trend izlemiştir.


2011 yılının başında kurulan InoTec Akademi ile tüm eğitim faaliyetleri aşağıdaki başlıklar altında gruplandırılmıştır;
InoTec Akademi sizleri tecrübeli eğitmenleri, sürekli geliştirilen eğitim içerikleri,  konforlu eğitim salonları, dinamik ve eğlenceli eğitim atmosferi, düzeyli katılımcıları ve güler yüzlü çalışanları ile bilgilenmeye ve bilgilendirmeye davet ediyor. Sizleri tanımaktan mutluluk duyacağız.


GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

cizgib