cizgi

Yalın Üretim Uygulayan Şirketler için Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu

Henüz eğitim tarihi belirlenmedi
Süre: 7 Gün

Eğitime şimdi kaydol

Yalın Üretim teknikleri ile tanışmış ve uygulamak için çaba sarf eden kuruluşlar, israflarla dolu bir dünyada uzun ve zor bir yolda ilerlemektedir. Bu program yolculuk boyunca israfları gören, algılayan ve yok etmek için savaşan takımların liderlerinin yönetsel yetkinliklerini geliştirmek ve kurumlarının verimliliğine direkt olarak etki etmek amacı ile hazırlanmıştır. Yetişkin öğrenme stiline uygun takım çalışması metodolojisi, zengin eğitim araçları kullanımı, tecrübeli eğitmenler, video gösterimleri, eğlenceli uygulamalar, dinamik ve interaktif katılım ortamı ile bu eğitim programı kısa sürede kuruluşlar tarafından beğeni ile karşılanmıştır.


Amaç

Yalın Üretim Uygulayan Kuruluşlar için Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu ile eli işe değen ve katma değer üretilmesinde en büyük rolü oynayan operatörlerin direkt liderlerine odaklanılmaktadır. Böylece kurumların yarattıkları katma değerin arttırılması hedeflenmektedir. 


İçerik

Program içeriğini belge olarak indirmek için tıklayın

 1. İsrafları tanımak ve İsraf Savaşçısı Olabilmek
 2. Verimliliğe Katkı ve Maliyet Bilinci
 3. Yalın Üretim Silahları ile İsraflarla Savaş
 4. Kaizen ile Sürekli İyileştirme
 5. 5S, Ergonomi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği
 6. Poke Yoke ile Hatasız Üretim
 7. Hızlı Kalıp Değiştirerek/Ayar Yaparak Yarıştan Kopmamak
 8. Yalın Üretimi Destekleyen Problem Çözme Kültürü
 9. Yalın Üretime Göre Düzenlenmiş Hatların Günlük Yönetim Araçları ile Takip Edilmesi
 10. Tüm Engellere Rağmen Fabrika Ortamında Birbirimizi Anlamak
 11. Fabrika Ortamında Motivasyon Yönetimi
 12. Üretimin Stresli Dünyasında Stres Yönetimi
 13. Üretim Hattında Takım Olabilmek ve Takım Çalışması
 14. Kutlama ve Mezuniyet Töreni


Yöntem

Program; kurumların mavi yakalı personelini yönetmek üzere görev yapan İsraf Savaşçılarının  (ustabaşı, postabaşı, tekniker, teknisyen vb) yönetsel yetkinliklerini geliştirmek ve kurumların verimliliğine direkt olarak etki etmek amacı ile hazırlanmıştır. Süreye yayılmış uygulama yöntemi ve zengin içeriği ile ilgili personelin bilinç düzeyinin geliştirilmesi ve kalıcı etki elde edilmesi hedeflenmektedir.

Program, hem genel katılıma açık, hem de kurumlara özel düzenlenmektedir. Her eğitim seansı birer hafta aralıklarla uygulanarak 7 haftalık süreye yayılmaktadır.


Katılımcılar

Yalın üretim tekniklerini silah olarak kullanan üretim takımlarının liderleri/savaşçıları (ustabaşı, postabaşı, tekniker, teknisyen vb.)


Gerekli Ön Bilgiler

Herhangi bir ön bilgi şartı bulunmamaktadır.


Süresi

7Gün


GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

InoTec Akademi Web Uygulaması Kullanım Koşulları

Bu sözleşmeyi okuyup, anlayıp, aşağıdaki koşulları kabul eden tüzel veya özel kişi; Kullanıcı, InoTec Teknoloji ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.; InoTec olarak anılacaktır.


İş bu sözleşme InoTec tarafından sunulan InoTec Akademi uygulamasındaki hizmetleri kapsamaktadır.

Kullanıcı InoTec Akademi sistemine kayıt olduğu andan itibaren şu şartları kabul etmiştir:

 • Kullanıcı, InoTec Akademi sistemi tarafından gönderilen tüm e-posta mesajlarını almayı, sistemde paylaştığı her türlü bilginin yasal şartları içerecek şeki lde herhangi bir hakaret, küfür, diğerlerini rencide edici söz, yalan beyan, politik eleştiri, gereksiz miktarda spam olarak tanımlanabilecek bilgi, şirket veya üçüncü kişilerin gizliliğini ifşa edici nitelikte bilgi, içermediğini garanti etmektedir.
 • Sisteme konulan bilginin güvenliği tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Kullanıcı, diğerlerinin çalışmasını engelleyici nitelikte davranış, sistemin işlemez haline getirilmesi için düzenleme yapmak, sistemin elektronik olarak çökertilmesi gibi davranışlara girmeyecek veya kendi bilgisi dahilinde 3. Şahısların bu şekilde bir eyleme girmesini engelleyecektir.
 • InoTec; InoTec Akademi sistemi ile Internet servis sağlayıcı kuruluşun kuralları çerçevesinde kesintisiz hizmet sunmayı garanti eder. Sistemdeki bilgilerin aylık periyotlarla periyodik olarak yedeğinin alınmasını, sistemde yapılan elektronik güvenlik önlemleri ile sistemin kötü amaçlar için kullanılmasını, bilgilerin çalınmasını engellemeye yönelik önlemler alınmasını sağlayıcı çaba sarf eder.
 • Taraflar elektronik ortamda paylaşılan bilgilerin tam güvenliğinin sağlanmasının mümkün olamayacağının bilincinde bu kullanım koşullarını ve paylaşımlarını bu çerçevede yapmayı kabul etmiştir.
 • InoTec, bu sözleşmenin sistem kullanımına yönelik maddelerine tek taraflı olarak ilave maddeler ekleyebilir.
 • InoTec tek taraflı olarak bu InoTec Akademi web hizmetini vermeyi durdurma, kullanıcılar tarafından hizmetin alımına ait belirli bir ücret talep etme, sistemde yayınlanmak üzere reklam faaliyeti yürütme, bu sözleşmede belirtilen koşullara aykırı olarak hareket eden kullanıcıları sistemden silme haklarını saklı tutar.
 • İş bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarda Türk Ticaret Kanunu ve diğer ilgili mevzuat geçerli olacaktır.
 • Bu sözleşmeyle ilgili yazışma kullanıcıların e-posta adresine ve InoTec’in sistemde verilen adresine yapılacaktır.
 • Anlaşmazlık halinde yetkili merci İstanbul Mahkemeleri’dir.

Bu sözleşme elektronik olarak onaylanmak sureti ile, üye kaydının yapıldığı anda yürürlüğe girmiş, kullanıcı tarafından sistem kullanıldığı ve kendi kaydını silinmediği sürece yürürlükte olacaktır.

cizgib