cizgi

Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu

Henüz eğitim tarihi belirlenmedi
Süre: 9 Gün

Eğitime şimdi kaydol

Mavi Yaka Yönetici Yetkinlik Geliştirme Yıldız Çalışanlar Okulu, üretim yapan şirketlerin mavi yakalı personelini yönetmek üzere görev yapan çalışanların (ustabaşı, postabaşı, tekniker, teknisyen vb) yönetsel yetkinliklerini geliştirmek ve kurumlarının verimliliğine direkt olarak etki etmek amacı ile hazırlanmıştır. Yetişkin öğrenme stiline uygun takım çalışması metodolojisi, zengin eğitim araçları kullanımı, tecrübeli eğitmenler, video gösterimleri, eğlenceli uygulamalar, dinamik ve interaktif katılım ortamı...


Amaç

Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu ile eli işe değen ve katma değer üretilmesinde en büyük rolü oynayan operatörlerin direkt yöneticilerine odaklanılmaktadır. Böylece kurumların yarattıkları katma değerin arttırılması hedeflenmektedir. 


İçerik

Program içeriğini belge olarak indirmek için tıklayın

 1. Özgüven
 2. Fabrika ortamında davranış kuralları ve disiplin
 3. Tüm engellere rağmen fabrika ortamında birbirimizi anlamak
 4. Fabrika ortamında stres yönetimi
 5. Verilerle çalışma ve doğru karar verme
 6. Problemi doğru teşhis etme, etkili çözüm üretme ve doğru karar alma
 7. 5S, ergonomi, işyerinde sağlık
 8. Sürekli iyileştirmeyi teşvik eden tutum (inovasyon)
 9. Verimliliğe katkı ve maliyet bilinci
 10. Günlük yönetim araçları
 11. Fabrika ortamında motivasyon yönetimi
 12. Takım çalışması
 13. İşe alım ve mülakat
 14. Kutlama ve mezuniyet töreni


Yöntem

Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu, üretim yapan şirketlerin mavi yakalı personelini yönetmek üzere görev yapan çalışanların (ustabaşı, postabaşı,tekniker, teknisyen vb) yönetsel yetkinliklerini geliştirmek ve kurumların verimliliğine direkt olarak etki etmek amacı ile hazırlanmıştır. Süreye yayılmış uygulama yöntemi ve zengin içeriği ile ilgili personelin bilinç düzeyinin geliştirilmesi ve kalıcı etki elde edilmesi hedeflenmektedir.

Eğitim seansları sırasında kullanılan yetişkin öğrenme stiline uygun takım çalışması metodolojisi, zengin eğitim araçları kullanımı, tecrübeli eğitmenler, video gösterimleri ve eğlenceli uygulamalarla eğitim etkinliği en üst düzeye çıkarılmıştır. Mavi Yaka Yıldız Çalışanlar Okulu, hem genel katılıma açık, hem de kurumlara özel düzenlenmektedir. Her eğitim seansı birer hafta aralıklarla uygulanarak 7 haftalık süreye yayılmaktadır.

Her hafta verilen ödev ve görevlerle katılımcıların iki seans arasındaki sürede öğrenmeye devam etmeleri temin edilmektedir. Her eğitim seansı 6 saatlik süreyi kapsamakta olup, her ders saati 50 dakikalıktır. Her 50 dakikada bir 10 dakikalık ara verilerek, katılımcıların dinlenmesi ve salonun bir sonraki derse hazırlanması sağlanmaktadır. 7. hafta mezuniyet töreni gerçekleştirilerek, kutlama yapılmakta ve katılım sertifikası verilmektedir.


Katılımcılar

Üretim yapan şirketlerin mavi yakalı personelini yönetmek üzere görev yapan çalışanlar (ustabaşı, postabaşı, tekniker, teknisyen vb.)


Gerekli Ön Bilgiler

Herhangi bir ön bilgi şartı bulunmamaktadır.


Süresi

9Gün

Eğitimden Fotoğraflar

Eğitim Videoları

GİRİŞ / KAYIT EKRANI Close

Lütfen kontrol ediniz !

Göster Lütfen kontrol ediniz !

Şifremi unuttum

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Lütfen kontrol ediniz !

Sakla Lütfen kontrol ediniz !

Şifrenizi mi unuttunuz?
Lütfen email adresinizi giriniz. Email adresinize şifrenizi göndereceğiz.

Lütfen kontrol ediniz !

Giriş ekranına dön

cizgib